Reklama

Dwójka przegrywa po wyrównanej walce [FOTO]

23/10/2017 05:06

Po wyrównanej i momentami bardzo zaciętej walce przez cały mecz zawodniczki Dwójki PWSIiP Łomża musiały w sobotę zejść z parkietu pokonane. Porażka, choć nigdy nie jest przyjemna, nie zdołała jednak popsuć humorów naszym szczypiornistkom, które dały z siebie wszystko co miały najlepszego i pokazały się z bardzo dobrej strony.

Zespół Jutrzebki Płock przyjechał do Łomży w roli faworyta, ale na parkiecie nie było to widoczne. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i to łomżanki co chwila obejmowały prowadzenie, któe bardzo szybko niwelowały przyjezdne. Na przerwę oba zespoły zeszły przy stanie 15:15 i druga połowa zapowiadała się równie emocjonująco zwłaszcza, że zawodniczki nie oszczędzały się nawzajem.

Druga część meczu, podobnie jak pierwsza, rozpoczęła się od prowadzenia gospodyń i podobnie jak przed przerwą ekipa Jutrzenki nie pozwalała na uzyskanie większej niż dwubramkowa przewagi. Trwało to do 56. minuty, kiedy na tablicy wyników widniał rezultat 28:28. W ciągu dwóch kolejnych minut żaden z zespołów nie zdołał umieścić piłki w siatce. Sztuki tej dokonały dopiero na dwie minuty przed końcem przyjezdne, które kilkadziesiąt minut przed końcową syreną zrobiły to raz jeszcze. Mecz zakończył się więc wynikiem 30:28 dla Jutrzenki.

Reklama

Jak po meczu stwierdził opiekun łomżanek Janusz Świętoń, zaważyło doświadczenie, które stało po stronie zawodniczek z Płocka. Młodemu, łomżyńskiemu zespołowi zabrakło go w końcówce.

W kolejnym meczu Dwójka zagra w Łodzi na terenie aktualnych wiceliderek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości