Reklama

Dzielne do samego końca! Dla nas i tak jesteście najlepsze!

Turniej koszykówki w Bydgoszczy dla rocznika 2013 za koszykarkami z Łomży. 

W rywalizacji wzięło udział 16 zespołów z całej Polski, a drużyna prowadzona przez Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską zakończyła zmagania na 10. miejscu.

Co ważne, nasz zespół wystąpił w Bydgoszczy w młodszym składzie, traktując turniej jako okazję do nauki i zdobywania doświadczenia przed nadchodzącym sezonem.

- Pojechaliśmy młodszym zespołem, by zdobywać doświadczenie i udało się w stu procentach. Każdy mecz był okazją do nauki, rywalizacji i rozwoju. Dla nas te dziewczyny i tak są mistrzyniami - podkreślił trener Marcin Piotrowski.

Reklama

Zespół zaprezentował się z dużym zaangażowaniem i walecznością, grając ambitnie do samego końca. Szczególne brawa należą się zawodniczkom wyróżnionym indywidualnie: Zosi Pupik oraz Oliwii Załęckiej, które otrzymały specjalne nagrody za swoją postawę na parkiecie.

W turnieju zagrały: Zosia Fraszczyk, Zosia Pupik, Ania Trzonkowska, Zuzia Grabowska, Aleksandra Wysocka, Danusia Zapert, Oliwia Załęcka, Patrycja Laszkowska, Zuzia Taraszkowska, Zuzia Żyzniwska, Julia Zalewska, Marysia Nowak, Klara Wybraniem, Alicja Wybraniak, Aniela Nowacka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości