Reklama

Dziewczęta z Piątnicy najlepsze! (zdjęcia)

W Augustowie odbył się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. Znakomicie zaprezentowały się podopieczne Marcina Zabielskiego.

Uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego SP im. mjr. Wł Raginisa w Piątnicy powtórzyły wynik sprzed roku. Młodsze dziewczęta wywalczyły tytuł mistrzyń województwa i wywalczyły awans na zmagania ogólnopolskie.

Złote medale wywalczyły: Lena Gniazdowska, Laura Pruszkowska, Natalia Czarnecka, Martyna Pruszkowska, Monika Litwińska, Maria Zysk, Wiktoria Cymek. Opiekun: Marcin Zabielski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości