20/10/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Uczennice SP im. mjr. Wł. Raginisa w Piątnicy powtórzyły sukces z poprzedniego roku, zdobywając złote medale i tytuł mistrzyń województwa. Dzięki temu awansowały na zawody ogólnopolskie. Gratulacje dla Leny Gniazdowskiej, Laurę i Martynę Pruszkowskie, Natalii Czarneckiej, Moniki Litwińskiej, Marii Zysk oraz Wiktorii Cymek. Opiekunem zespołu jest Marcin Zabielski.