Reklama

Dziś pośpimy godzinę dłużej

30/10/2010 10:47

Zapominalskim przypominamy- dziś w nocy śpimy dłużej!

Równo o godz. 3.00 w nocy przypada dziś moment, kiedy wskazówki budzików cofamy na godz. 2.00. Dzięki temu pośpimy całą godzinę dłużej.

W gorszej sytuacji sa jednak podróżujący nocnymi autobuami, pociągami i pracujący na nocnych zmianach, np. na pogotowiu czy stacjach benzynowych. Dla tych łomżyniaków godziny pracy nieco się wydłużą.

Do czasu letniego wrócimy w ostatni weekend marca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości