Łomżyński Klub 54 zaprasza w najbliższą niedzielę do udziału w I turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Amatorów w Pool Bilard 8 bil. Najlepsi uczestnicy mają szansę na awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w Łodzi.
Klub 54 co roku organizuje u siebie eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów. Nie inaczej jest w tym roku. Niedzielny turniej będzie pierwszym z pięciu zaplanowanych. Na turniej finałowy w Łodzi pojedzie pierwsze 5 osób, które uzyskają największą ilość punktów w całym cyklu eliminacji. Tam z kolei na zwycięzców czekać bedą atrakcyjne nagrody finansowe.
W dniu turnieju czyli w niedzielę 5 marca Klub 54 czynny będzie od godz. 11.00. Turniej rozpocznie się natomiast w samo południe.
