Reklama

Ewa Jagielska z trzema medalami mistrzostw Europy!

W ubiegłym tygodniu na portugalskiej Maderze odbyły się Mistrzostwa Europy w kategorii masters. Znakomicie zaprezentowała się Ewa Jagielska.

Reprezentantka klubu Prefbet-Sonarol  rywalizowała w kat. U-45. Nasza przedstawicielka odniosła znakomity sukces, zdobywając aż trzy medale - każdy w innym kolorze.

Złoty medal Jagielska wywalczyła w biegu drużynowym na 10 km, srebrny wywalczyła indywidualnie na tym samym dystansie, a brązowy dołożyła w biegu na 5000 metrów.

To kolejny imponujący występ łomżynianki na arenie międzynarodowej, potwierdzający jej wysoką formę i przynależność do ścisłej europejskiej czołówki w swojej kategorii wiekowej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości