Reklama

Felipe, dzięki za wszystko!

21/06/2024 10:14

Luís Felipe Silva da Silva odchodzi z Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

W minionym sezonie 29-latek rozegrał 30 meczów (1316 minut) w III lidze. Obejrzał sześć żółtych kartek. Zdobył dwie bramki. W wyjściowym składzie zaprezentował się 12 razy. Trzykrotnie zaliczył występy od pierwszej do ostatnim minuty. Jako rezerwowy pojawiał się na boisku 18 razy. 

Wychowanek Luverdense EC (Lucas do Rio Verde pojawił się w Łomży przed rundą wiosenną sezonu 2022/2023, przenosząc się z Mławianki Mława. ŁKS był jego czwartym klubem w naszym kraju. Po występach w Associação Farense 1910 przyszedł do Mechanika Brzezina, a następnie grał we Wkrze Żuromin.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości