44 zdobyte medale, I miejsce drużynowo na mistrzostwach Mazowsza MMA w Mławie oraz I miejsce drużynowo w Pucharze Polski Północnej MMA /ADCC/K1 w Gdańsku. 10 stoczonych walk na profesjonalnych galach MMA z czego 9 wygranych. Tak wygląda syntetyczne podsumowanie minionego roku w Fight Club Łomża.
- Rok 2015 był dla nas bardzo pracowity i niezwykle udany. Objechaliśmy Polskę wzdłuż i szerz aby móc rywalizować z najlepszymi klubami, nabrać doświadczenia i sprawdzić swoje umiejętności. Godnie reprezentowaliśmy nasze miasto i sprawiliśmy że mała Łomża liczy się w Polsce - podkreślają zawodnicy z Fight Club Łomza.
W czasie dwunastu miesięcy zdobyli oni 26 złotych medali, 9 srebrnych i 9 brązowych. Łącznie 44 ciężko wypracowane medale. Wywalczyli I miejsce drużynowo na mistrzostwach Mazowsza MMA w Mławie oraz I miejsce drużynowo Puchar Polski Północnej MMA /ADCC/K1 w Gdańsku. Stoczyli 10 walk na profesjonalnych galach MMA z czego 9 wygrali, w tym jedną zawodową, którą można było zobaczyć na Orange Sport.
- Możemy pochwalić się też, że znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce najlepszych klubów z całej Polski na 299 klubów oraz 11 miejscem zestawienia medalowego na 257 klubów Amatorskiej Ligi MMA Mamy wśród nas Mistrzów Europy i Polski. Bardzo chcielibyśmy podziękować naszym zawodnikom za tak owocny rok, za godne reprezentowanie FIGHT CLUB ŁOMŻA, bez Was nie było by nas. Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Łomża za wsparcie naszego klubu, Panu Robertowi Dziemińskiemu z firmy MAGNA Zambrów producentowi stolarki aluminiowej oraz PalMedic – gabinet rehabilitacji. Wszystkim życzymy SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! a sobie życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu, a przede wszystkim zdrowia. Każdy kto chciałby dołączyć do naszej drużyny zapraszamy Al.Legionów 60B zaczynamy już 4 Stycznia 2016 - przekazują łomżyńscy fighterzy.