Sukces zawodników MŁKS-u Łomża z rocznika 2018.
Filip Białobrzeski zajął pierwsze miejsce w XXV edycji Turnieju Umiejętności Indywidualnych organizowanym przez Legię Warszawa. Drugie miejsce zajął Kuba Siok!
W turnieju rozgrywanym na obiekcie Legii udział wzięło 18 chłopców z rocznika 2018. Grali oni 16 meczów i każdy w innym składzie w formule 3x3. Punktowane były wygrane mecze, bramki i asysty. Filip z Kubą mieli 13 meczów wygranych, 1 remis i dwie porażki co było najlepszym wynikiem ze wszystkich.
Filip zdobył jednak więcej bramek, uzyskując 4 punkty więcej od Kuby i to on zajął pierwsze miejsce. Kuba był drugi.
Obaj są podopiecznymi trenera Bartosza Święcińskiego.