Reklama

Filip Białobrzeski mistrzem! Kuba Siok z drugim miejscem

Sukces zawodników MŁKS-u Łomża z rocznika 2018. 

Filip Białobrzeski zajął pierwsze miejsce w XXV edycji Turnieju Umiejętności Indywidualnych organizowanym przez Legię Warszawa. Drugie miejsce zajął Kuba Siok! 

W turnieju rozgrywanym na obiekcie Legii udział wzięło 18 chłopców z rocznika 2018. Grali oni 16 meczów i każdy w innym składzie w formule 3x3. Punktowane były wygrane mecze, bramki i asysty. Filip z Kubą mieli 13 meczów wygranych, 1 remis i dwie porażki co było najlepszym wynikiem ze wszystkich. 

Filip zdobył jednak więcej bramek, uzyskując 4 punkty więcej od Kuby i to on zajął pierwsze miejsce. Kuba był drugi.

Reklama

Obaj są podopiecznymi trenera Bartosza Święcińskiego.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/11/2025 18:28
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości