Dzisiaj o godz. 16:00 piłkarki Fortów Piątnica powalczą z MUKS-em Dargfil Tomaszów Mazowiecki.
- Jesienią przegrałyśmy 0:2, więc liczymy na rewanż. Wówczas potwierdziło się, że lepiej gramy u siebie, a nie na wyjazdach. Mamy nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej - mówi Kamila Lewandowska.
Pomocniczka Fortów ma nadzieję, że wraz z koleżankami zakończą sezon na podium. - Będziemy cieszyć się z miejsca w pierwszej trójce. Oby tak się stało, ale do tego daleka droga - dodaje zawodniczka rodem z Łomży, która obecnie mieszka w Chomentowie niedaleko Śniadowa.