Reklama

Forty. Jakie plany? Chcesz zagrać w zespole? Wystartują bez Kamili

Zespół piłkarek Fortów Piątnica, wicemistrzyń III ligi minionego sezonu, już 1 sierpnia rozpocznie przygotowania do nowej rundy rozgrywek. 

Inauguracyjne zajęcia poprowadzi trener Robert Brzeziński. Na ten moment w drużynie nie zanotowano większych zmian kadrowych, choć kilka ruchów jest już pewnych lub możliwych.

Jak wcześniej informowaliśmy, Kamila Lewandowska postanowiła zakończyć piłkarską karierę, by poświęcić więcej czasu rodzinie. Z drużyną pożegna się także jedna zawodniczka, która ze względu na zmianę miejsca zamieszkania nie będzie mogła nadal reprezentować Fortów.

Wstępnie zaplanowano trzy mecze sparingowe z drużynami młodzieżowymi chłopców Lidera Łomża. 

Reklama

Niewykluczone, że zespół opuści jeszcze dwóch zawodniczek, a w ich miejsce do składu dołączą nowe piłkarki - trzy zawodniczki z drużyny trampkarek oraz jedna nowa, która dopiero chce rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną.

Klub nie ukrywa, że aktywnie poszukuje wzmocnień. Zainteresowane zawodniczki mogą kontaktować się pod numerem: 515 130 661.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości