Reklama

Forty. Lider za mocny

29/04/2024 14:50

Nic nie może wiecznie trwać. Piłkarki z Piątnicy doznały pierwszej porażki w tym roku.

Podopieczne Cezarego Lemańskiego musiały pogodzić się z przegraną z liderkami III ligi. Diamenty Warszawa wygrały 3:1. Jedynego gola dla naszych zdobyła Kamila Banach. Kapitan zespołu otrzymała prostopadłe podanie od koleżanki i w sytuacji sam na sam trafiła po długim rogu.

- Nie dość, że straciliśmy gola do szatni to jeszcze kontuzji stawu skokowego doznała Izabela Łada. Dziewczyny starały się, ale tego dnia przeciwniczki były silniejsze. Warto podkreślić znakomitą postawę Oli Wyrzykowskiego. Broniła niesamowicie. W sumie obroniła bodaj dwadzieścia strzałów - mówi szkoleniowiec Fortów.

Reklama

Diamenty Warszawa - Forty Piątnica 3:1 (1:0)
Bramka:
Frączek 41', Waszczuk 54', 55' - K. Banach 68'.
Forty: Wyrzykowska - Konert, Łuba, Pokropowicz, Długozima, Ka. Lewandowska, Wykowska, Banach, Łada (40' Zambrzycka), Ludkiewicz (60' Kukawka), Chętnik.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości