Już od godzin porannych w sobotę 13 stycznia w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży gromadziły się zawodniczki biorące udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodziczek o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Spośród sześciu uczestniczących drużyn najlepsza okazała się ekipa Forty Piątnica I.
Rozegranych zostało 15 meczów systemem każdy z każdym. W tym dniu najlepszy okazał się zespół Forty Piątnica I zdobywając 15 punktów i 25 bramek. Na II miejscu uplasował się MOSiR Łomża I z wynikiem 6 punktów i 6 bramek. Fuks Brix Pułtusk osiągnął 6 punktów i zdobył 3 bramki zajmując ostatecznie III miejsce w Turnieju.
Tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju otrzymała Ola Wyrzykowska z zespołu MOSiR Łomża, Najlepszą Zawodniczką była Aleksandra Łoniewska z Fuks Brix Pułtusk, natomiast Najlepszą Strzelczynią została Oliwia Bałdyga z Forty Piątnica.
Puchary wręczyli: Andrzej Modzelewski - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Piotr Pawłowski - Kierownik Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.