Piłkarki Fortów przegrały pierwszy mecz w sezonie.
Podopieczne Roberta Brzezińskiego przegrały 0:3 z WAP-em Warszawa. Co ciekawe, gospodynie rozpoczęły spotkanie w niepełnym składzie. - Mieliśmy ogromne problemy kadrowe. Zawodniczki rozchorowały się, dwie pojechały na mistrzostwa Polski masters, zaś Monika Pokropowicz była jeszcze w trasie, kiedy zabrzmiał pierwszy gwizdek - mówi szkoleniowiec.
Zawodniczka Fortów zmagała się z korkami na trasie Warszawa - Piątnica. Spóźniła się kilkanaście minut. Pędem założyła strój i ruszyła do boju.