Reklama

Forty. Przygody Moniki

Piłkarki Fortów przegrały pierwszy mecz w sezonie.

Podopieczne Roberta Brzezińskiego przegrały 0:3 z WAP-em Warszawa. Co ciekawe, gospodynie rozpoczęły spotkanie w niepełnym składzie. - Mieliśmy ogromne problemy kadrowe. Zawodniczki rozchorowały się, dwie pojechały na mistrzostwa Polski masters, zaś Monika Pokropowicz była jeszcze w trasie, kiedy zabrzmiał pierwszy gwizdek - mówi szkoleniowiec.

Zawodniczka Fortów zmagała się z korkami na trasie Warszawa - Piątnica. Spóźniła się kilkanaście minut. Pędem założyła strój i ruszyła do boju.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości