Reklama

Forty. Rozbiły Vulcan. Ograją ekipę ze stolicy?

Piłkarki Fortów Piątnica wracają do gry. Po tygodniowej pauzie zagrają drugi mecz przed własną publicznością. 

Podopieczne Roberta Brzezińskiego rozpoczęli sezon w III lidze znakomicie. Na inaugurację ograły 10:0 Vulcan Wólka Mlądzka. Aż sześć goli zdobyła Kamila Banach. Dwa dołożyła Natalia Wykowska, a po jednym Aleksandra Kukawka i Izabela Łada.

W sobotę Kamila Lewandowska i spółka podejmą WAP Warszawa. Zespół ze stolicy nie zdobył jeszcze punktu. Zaczął od porażki 1:2 z Polonią Warszawa, zaś przed tygodniem uległ u siebie aż 0:12 AKS-owi SMS Łódź.

III LIGA KOBIET
PROGRAM 3. KOLEJKI
(14.09., godz. 16:00)

Forty - WAP Warszawa
MUKS Tom. Maz. - Mustang
Ostrovia - Legia
Polonia - Ekosport
AKS SMS - Zamłynie
Vulcan - pauza

Reklama

TABELA III LIGI KOBIET

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości