Reklama

Forty rozgromiły Legię. Pokaz siły zespołu z Piątnicy

Piłkarki Fortów Piątnica zanotowały imponujące zwycięstwo w ligowym spotkaniu z Legia Soccer Schools Warszawa. Podopieczne trenera Roberta Brzezińskiego triumfowały na wyjeździe aż 5:0.

Mecz od pierwszych minut układał się po myśli naszych. Już w jednej z pierwszych akcji, szybkie rozegranie zakończyło się trafieniem Kamili Banach po precyzyjnym podaniu Gabrieli Grabińskiej. Gol na 1:0 dodał Fortom pewności, a ich przewaga rosła z każdą minutą.

Kolejny cios nadszedł po akcji lewą stroną boiska. Izabela Grabowska wbiegła w pole karne i mocnym, celnym strzałem podwyższyła prowadzenie na 2:0. Napór przyjezdnych nie ustawał, a skuteczność była ich najmocniejszą bronią. Po jednej z ofensywnych akcji piłkę do siatki skierowała Maria Pomichowska, zapewniając Fortom komfortowe prowadzenie 3:0.

Reklama

Warszawianki nie zdążyły jeszcze otrząsnąć się po stracie trzeciego gola, gdy na listę strzelczyń ponownie wpisała się Kamila Banach. Zawodniczka Fortów wykorzystała zamieszanie przed polem karnym i pewnym strzałem zdobyła swoją drugą bramkę w meczu. Rezultat 4:0 utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie Legia próbowała odwrócić losy spotkania, zmieniając ustawienie i podkręcając tempo gry. Chwilowe zamieszanie nie przestraszyło jednak zespołu z Piątnicy, który szybko odzyskał kontrolę nad rywalizacją. Piąte trafienie dla Fortów padło po kolejnej składnej akcji, zakończonej przez Marcelinę Zabielską. Był to jej premierowy gol w barwach klubu.

Reklama

Forty wracają z Warszawy z cennym, wysokim zwycięstwem i dobrymi nastrojami przed ostatnim domowym spotkaniem w tym roku. Już 22 listopada o godzinie 13:00 w Piątnicy drużyna zmierzy się z Polonią Warszawa, która w poprzedniej kolejce wygrała 6:1 z WAP Warszawa. Zapowiada się emocjonujące zakończenie rundy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości