Piłkarki Fortów Piątnica powalczą w finale wojewódzkim Pucharu Polski!
Podopieczne Roberta Brzezińskiego rozbiły aż 9:0 Orlęta Czyżew. Cztery trafienia zaliczyła Kamila Banach. Hat-tricka skompletowała Aleksandra Bączek. Jednego gola zdobyła Wiktoria Konert, a ostatni gol to trafienie samobójcze.
- Widać było różnicę klas pomiędzy zespołami. Po przerwie zrobiłem pięć zmian. Szansę otrzymały młode zawodniczki. Trener przeciwniczek był zszokowany umiejętnościami moim piłkarek. Doszło do tego, że sprawdził tożsamość Gabrieli Grabińskiej. Nie wierzył, że ma 15 lat - mówi zdenerwowany Robert Brzeziński, opiekun Fortów.
Reklama
Forty Piątnica - Orlęta Czyżew 9:0 (4:0)
Bramki: Banach x4, Bączek x3, Konert, br. samobójcza.
Forty: Wyrzykowska - Kołota, Chętnik, Łuba, Talipska (60' Ciszewska), Łada (75' Grabińska), Konert, Bączek, Grabowska (50' Polkowska), Pomichowska (55' Zabielska), Banach (65' Jurkowska).