Oby! Dziś o godz. 16:00 piłkarki Fortów Piątnica rozegrają kolejny mecz o punkty.
Podopieczne Roberta Brzezińskiego podejmą MUKS Tomaszów Mazowiecki. Rywalki mają na koncie komplet punktów. Na inaugurację wygrały 7:1 na boisku Astorii Szczerców, zaś przed tygodniem zwyciężyły 8:1 WAP Warszawa.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja naszych. Piłkarki z Piątnicy mają na koncie dwie porażki. Sezon zaczęły od przegranej 1:5 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka, zaś w ostatnich dniach uległy 0:1 Vulcanowi Wólka Mlądzka.