Piłkarki z Piątnicy awansowały do finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Znamy przeciwnika zawodniczek Fortów.
Podopieczne Roberta Brzezińskiego rozbiły aż 9:0 Orlęta Czyżew. W meczu finałowym zagrają z Włókniarzem Białystok. Spotkanie ma odbyć się 1 października w Wysokiem Mazowieckim.
Co ciekawe, szkoleniowcem zespołu z Białegostoku jest ten sam trener co...Orląt Czyżew. Przypomnijmy, iż szkoleniowiec rywalek sprawdzał wiek Gabrieli Grabińskiej. Nie wierzył, że ma 15 lat.