Reklama

Giełgut nie jest już wiceprezesem ŁKS-u

26/01/2017 20:58

Mariusz Giełgut nie jest już wiceprezesem ŁKS-u 1926 Łomża. Jak poinformował dziś zarząd klubu, rezygnację z funkcji Giełgut złożył 16 stycznia. Skład zarządu ŁKS-u 1926 ma zostać wkrótce uzupełniony. Statut klubu pozwala zarządowi na uzupełnienie wakatu bez potrzeby zwoływania walnego zebrania.

Mariusz Giełgut wiceprezesem zarządu ŁKS-u 1926 Łomża został w celu reprezentowania we władzach klubu Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. Z początkiem stycznia Giełgut przestał jednak pracować w Urzędzie Miejskim jako doradca Prezydenta, a 16 stycznia złożył też rezygnację z funkcji wiceprezesa  i członka zarządu klubu.

Jak podaje zarząd ŁKS-u, jego skład zostanie uzupełniony w najbliższym czasie. Nie wiadomo jednak na razie, czy osoba która zastąpi Mariusza Giełguta będzie również przedstawicielem Prezydenta, czy raczej zostanie wyłoniona spośród obecnych członków zarządu klubu.

Reklama

- Dziękujemy Panu Mariuszowi Giełgutowi za społeczną pracę na rzecz Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 oraz rozwoju łomżyńskiej piłki nożnej. Życzymy powodzenia w pracy zawodowej oraz w realizacji swoich marzeń i pasji - napisał zarząd w komunikacie na stronie internetowej ŁKS-u 1926.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama