Koszykarki UKS 4 Łomża rozpoczęły sezon w kategorii U-15 od bardzo wysokiego zwycięstwa. Podopieczne Michała Piotrowskiego w pierwszym meczu sezonu pokonały AK Młode Żubry Białystok aż 135:59.
Mecz rozpoczął się wyrównaną pierwszą kwartą, jednak od drugiej kwarty łomżanki stopniowo zwiększały przewagę, imponując skutecznością w ataku. Zespół trenowany przez Michała Piotrowskiego zagrał dynamicznie, konsekwentnie realizując strategię szybkiego ataku, nad którą pracowano w ostatnich tygodniach.
- Bardzo cieszę się, że zaczynamy sezon od zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo dobrze w ataku, dzięki czemu zdobyliśmy aż 135 punktów. Już za tydzień zmierzymy się z Mechanikiem Białystok, który również wygrał swój pierwszy mecz, i mam nadzieję, że zagramy równie skutecznie jak dziś - powiedział trener Piotrowski.
Reklama
W spotkaniu zagrały: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Maja Białomyzy, Emilia Trzonkowska, Laura Nikonowicz, Alicja Dardzińska, Hanna Mucha, Zofia Szpak, Aleksandra Sobierańska oraz Kamila Kowalska.