Reklama

Gigantyczny triumf łomżanek! Zdobyły aż 135 punktów

Koszykarki UKS 4 Łomża rozpoczęły sezon w kategorii U-15 od bardzo wysokiego zwycięstwa. Podopieczne Michała Piotrowskiego w pierwszym meczu sezonu pokonały AK Młode Żubry Białystok aż 135:59.

Mecz rozpoczął się wyrównaną pierwszą kwartą, jednak od drugiej kwarty łomżanki stopniowo zwiększały przewagę, imponując skutecznością w ataku. Zespół trenowany przez Michała Piotrowskiego zagrał dynamicznie, konsekwentnie realizując strategię szybkiego ataku, nad którą pracowano w ostatnich tygodniach.

- Bardzo cieszę się, że zaczynamy sezon od zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo dobrze w ataku, dzięki czemu zdobyliśmy aż 135 punktów. Już za tydzień zmierzymy się z Mechanikiem Białystok, który również wygrał swój pierwszy mecz, i mam nadzieję, że zagramy równie skutecznie jak dziś - powiedział trener Piotrowski.

Reklama

W spotkaniu zagrały: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Maja Białomyzy, Emilia Trzonkowska, Laura Nikonowicz, Alicja Dardzińska, Hanna Mucha, Zofia Szpak, Aleksandra Sobierańska oraz Kamila Kowalska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości