Reklama

Gmina ostrzega przed wilkami!

09/12/2020 15:30

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o niebezpiecznym wilku w okolicach Łomży. Ofiarami drapieżnika padło do tej pory co najmniej kilka psów. Urzędnicy z gminy Piątnica apelują do mieszkańców o zachowanie ostrożności.

"Informujemy, że są potwierdzone przypadki zagryzień psów przez wilki na terenie zabudowanym w obrębie wsi Krzewo, które od dłuższego czasu bytują na terenie leśnym przyległym do wsi. W związku z tym ponownie prosimy wszystkich mieszkańców gminy Piątnica o zachowanie ostrożności, nie puszczanie psów i kotów luzem, zwłaszcza na terenach przylegających do pól i lasów bez ogrodzeń. Jeżeli zauważycie Państwo w obrębie swoich zabudowań wilki prosimy o zgłoszenie pod następujący numer telefonu (86) 2162476." - informuje Urząd Gminy Piątnica.

O sprawie informowaliśmy wcześniej:

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości