Reklama

Gracze KS-u jadą do Kolna

16/08/2024 16:01

Przed piłkarzami ze Śniadowa druga kolejka w sezonie.

Podopiecznych Dariusza Narolewskiego czeka podróż do Kolna. Orzeł jest beniaminkiem rozgrywek. Ich pierwszy mecz z Krypnianką Krypno został przełożony na 4 września. Nasi będą chcieli powetować sobie niepowodzenie z inauguracji. Przed tygodniem ulegli 0:2 Czarnym Czarna Białostocka.

IV LIGA 
PROGRAM 2. KOLEJKI
(18.08., godz. 17:00)

Orzeł - KS Śniadowo
Orlęta - KS Wasilków
Tur - Hetman
Supraślanka - Olimpia
Turośnianka - Krypnianka
KS Michałowo - MOSP Białystok
Wissa - Warmia
Sparta - Promień
Ruch - Czarni

Reklama

TABELA IV LIGI

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości