Zespół piłkarek ręcznych GUKS "Dwójka" Łomża pokonał wczoraj w wyjazdowym meczu o Puchar Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej drużynę KPR TPD Białystok. Zwycięstwo to otworzyło łomżyńskim szczypiornistkom drogę do rozgrywek na szczeblu centralnym.
Piłkarki "Dwójki" wygrały wczorajsze spotkanie bardzo pewnie. Pokonały białostoczanki na ich terenie 36:21, awansując tym samym do I etapu eliminacji centralnych Pucharu Polski Kobiet.
Potencjalnymi rywalkami łomżynianek mogą być zespoły I ligi: MTS Kwidzyn lub UMCS Lublin, a mecz odbędzie się w Łomży. Przypuszczalny termin tego spotkania to 16 listopada 2016 roku.