Reklama

Gunnar Nelson wręczył Damianowi Zorczykowskiemu brązowy pas BJJ [VIDEO]

09/01/2017 06:53

Damian Zorczykowski, założyciel i trener Fight Club Łomża, a także czynny grappler i zawodnim MMA, spędził ostatnie trzy tygodnie na Islandii, gdzie ostro trenował pod okiem Gunnara Nelsona. Z dalekiej północy łomżyński fighter powróci z brązowym pasem Brazylijskiego Jiu-Jitsu wręczonym mu przez gwiazdę UFC!

Gunnar Nelson to gwiazda światowego MMA, numer 10 w rankingu UFC, uczestnik ADCC, złoty medalista Pan Ams, założyciel i lider Mjolnir Reykjavik. Damian Zorczykowski trenował pod jego okiem już dawniej, podczas swojego wcześniejszego pobytu na Islandii. Po powrocie do Polski wykorzystał zdobyte wówczas doświadczenia. Założył i z sukcesami prowadzi jeden z czołowych na polskiej mapie MMA klubów, którego zawodnicy mają na koncie liczne sukcesy w formule amatorskiej. Sam także odnosi liczne sukcesy, by wspomnieć najnowszy i jednocześnie największy - tytuł Mistrza Świata Federacji WKF w fomule MMA.

Cztery minione lata damian Zorczykowski był posiadaczem purpurowego pasa BJJ. Teraz na jego biodrach pojawił się pas brązowy. To już tylko krok do mistrzostwa w tej dyscyplinie. Jednak fakt, że do otrzymania tego pasa nominował Damian sam Gunnar Nelson stanowi chyba nawet większy powód do dumy. Zdobycie uznania w oczach takiego wojownika to bowiem rzaecz nie do przecenienia.

Reklama

Damianowi szczerze gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów, zarówno w roli zawodnika, jak tez trenera i wychowawcy młodych sportowców.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama