Reklama

Hat-trick Kamili Banach. Ola obronił karnego! Forty z premierową wygraną

Piłkarki Fortów Piątnica odniosły pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie III ligi. 

Podopieczne Roberta Brzezińskiego pokonały na własnym boisku MUKS Tomaszów Mazowiecki 6:4, a bohaterką spotkania została Kamila Banach, która popisała się hat-trickiem.

Od pierwszego gwizdka to gospodynie narzuciły tempo gry. Już po 20 minutach prowadziły 4:1, prezentując niemal perfekcyjną grę w ofensywie. 

- W pierwszej połowie całkowicie dominowaliśmy, zagraliśmy niemal idealnie - skomentował po meczu trener Brzeziński.

Forty mogły liczyć także na solidną postawę swojej bramkarki. Aleksandra Wyrzykowska obroniła jeden z dwóch rzutów karnych podyktowanych dla rywalek. Trzeci „jedenastka” w meczu przypadła gospodyniom. Skuteczną egzekutorką okazała się Kamila Banach.

Reklama

Forty Piątnica – MUKS Tomaszów Mazowiecki 6:4 (5:2)
Bramki:
Banach x3, Bączek, Konert.
Forty: Wyrzykowska - Piszczatowska, Łuba, Chętnik, Kołota (70' Zabielska), Łada, Bączek, Konert, Grabowska (60' Polkowska), Talibska, Banach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości