W dniach 25-27 sierpnia został rozegrany Turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach "Łomża Cup 2017". To już IV edycja zawodów organizowana na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Zjazd w Łomży zainicjowana przez sekcję tenisa na wózkach klubu UKS Return Łomża oraz przy udziale Urzędu Miejskiego oraz MOSiR-u. To jedyna tego rodzaju impreza sportowa we wschodniej Polsce!
Zawodnicy uczestniczący w turnieju to osoby niepełnosprawne reprezentujące kluby z Płocka, Poznania, Koźmina Wielkopolskiego i Wrocławia. Łomżę reprezentowali trzej zawodnicy UKS-u Return Łomża. Sędzią turnieju była Anna Jastrzębska z Warszawy.
Klasyfikacja końcowa:
miejsce - Dobaczewski Stefan, Płock miejsce - Nowicki Szymon, Koźmin WielkopolskiTurniej pocieszenia:
miejsce - Jabłoński Lech, Poznań miejsce - Perka Krzysztof, Łomża