Udany weekend w tenisowym świecie zaliczyła Izabela Waldzińska. Młoda zawodniczka z Łomży zajęła drugie miejsce w grze podwójnej podczas turnieju U-14 Break Cup, który odbył się w stołecznym klubie KT Break Warszawa.
W rywalizacji singlowej Waldzińska musiała uznać wyższość Zosi Kucharskiej z Poznania, jednak jej występ w deblu pokazał duży potencjał i dobrą formę.
Izabela reprezentuje UKS Return Łomża, działający przy III Liceum Ogólnokształcącym, i coraz śmielej zaznacza swoją obecność w krajowych rozgrywkach młodzieżowych.