Reklama

Izabela Waldzińska z podium w warszawskim turnieju tenisowym

Udany weekend w tenisowym świecie zaliczyła Izabela Waldzińska. Młoda zawodniczka z Łomży zajęła drugie miejsce w grze podwójnej podczas turnieju U-14 Break Cup, który odbył się w stołecznym klubie KT Break Warszawa.

W rywalizacji singlowej Waldzińska musiała uznać wyższość Zosi Kucharskiej z Poznania, jednak jej występ w deblu pokazał duży potencjał i dobrą formę.

Izabela reprezentuje UKS Return Łomża, działający przy III Liceum Ogólnokształcącym, i coraz śmielej zaznacza swoją obecność w krajowych rozgrywkach młodzieżowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości