Jeszcze kilkanaście dni i ŁKS II Łomża wywalczy awans do IV ligi. To niemal tak pewne, jak fakt, iż po sobocie jest niedziela.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego zajmują pierwsze miejsce w Klasie Okręgowej. Mają osiem punktów przewagi nad Pomorzanką Sejny, a w dodatku o jeden mecz rozegrany mniej.
W ostatniej kolejce ŁKS II wygrał 4:1 z Cresovią Siemiatycze. Po dwie bramki zdobyli: Jakub Proniewski oraz Łukasz Kijek. Pierwszy z nich znalazł się w 11. kolejki portalu Wszystko o Podlaskiej Okręgówce.
Ponadto 18-latek został wybrany zawodnikiem kolejki. Gracz ŁKS-u II ma na koncie 18 bramek!
Brawo!