Reklama

JEDYNKA jedzie na Narodowy! Wielki sukces młodych piłkarzy z Łomży [FOTO]

24/10/2025 07:32

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży odniosła spektakularny sukces. „Jedynka” wygrała Finał Wojewódzki Turnieju „Z Orlika na Stadion U-13”, zapewniając sobie awans do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 12–15 listopada 2025 roku.

Od pierwszego gwizdka widać było, że młodzi piłkarze z „Jedynki” przyjechali na Turniej po zwycięstwo. Gra zespołu była pełna determinacji, energii i prawdziwego sportowego ducha. Chłopcy pokazali klasę – walczyli o każdą piłkę, wspierali się nawzajem i nie poddawali nawet w najtrudniejszych momentach. Ich wspólny wysiłek i wiara w sukces przyniosły doskonałe efekty.

Z trybun nie brakowało emocji – kibice, rodzice i nauczyciele z dumą obserwowali, jak „Jedynka” krok po kroku zmierza po zwycięstwo, pokazując, że pasja, praca zespołowa i zaangażowanie są kluczem do sukcesu.

Reklama

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Paweł Cwalina z klasy 5d, który został najlepszym strzelcem turnieju. Jego skuteczność i sportowa intuicja odegrały ogromną rolę w triumfie drużyny.

Nie sposób nie wspomnieć o Alinie Żelaznej, nauczycielce wychowania fizycznego i opiekunce zespołu. Jej zaangażowanie, wsparcie i motywacja miały ogromny wpływ na rozwój chłopców oraz ich sukces na boisku.

Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży wystąpił w składzie: Paweł Cwalina, Wiktor Muczyński, Olaf Stankiewicz, Piotr Galanek, Oskar Galiński, Konstanty Tyl, Igor Sokołowski, Maciej Sienicki, Mateusz Domitrz.

Reklama

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/10/2025 07:32
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości