Reklama

Kamila Banach: Nie nakładamy na siebie za dużej presji

Piłkarki Fortów Piątnica zaczęły sezon od wygranej 10:1 z Vulcanem Wólka Mlądzka. Aż sześć goli zdobyła Kamila Banach.

- Mecz był pod naszą pełną kontrolą. Wyszłyśmy wysoko i przeciwniczki zaczęły się gubić. Dziewczyny z drużyny przeciwnej pod presją naszych zawodniczek nie potrafiły wyjść ze swojej połowy, a jak już to się udało to nasza obrona bardzo szybko przechwyciła piłkę - mówi zawodniczka Fortów.

Banach zaczęła rozgrywki od podwójnego hat-tricka. - Wszystko dzięki pomocy dziewczyn z drużyny. Przecież razem tworzyłyśmy sytuacje, a ja je najczęściej kończyła. Ponadto wykorzystałam błędy przeciwniczek - dodaje 25-latka.

Reklama

Kamila jest w pełni zdrowia. - Od kwietnia borykałam się z kontuzją kolana. Dzięki pomocy Izy Chaberek i naszej fizjoterapeutki Patrycji już w sierpniu wróciłam do kopania piłki - mówi.

O co zagrają Forty? - Sezon jest długi, więc za szybko na myślenie np. o awansie do drugiej ligi, gdzie tak naprawdę to dopiero pierwsza kolejka. Nie nakładamy na siebie za dużej presji. Nawet i w tym meczu choć udało się go skończyć takim wynikiem było dużo błędów z naszej strony, dlatego po każdym meczu będziemy starać się je wykluczać i chyba właśnie to będzie naszym celem. A jak zakończy się sezon? To zobaczymy w czerwcu - kończy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości