Reklama

Kocham Ręczną na Orliku [FOTO]

21/05/2018 08:44

W ostatni weekend na Orliku przy ul. Bernatowicza odbył się Turniej Piłki Ręcznej "Kocham Ręczną na Orliku". Projekt ten to przedsięwzięcie ogólnopolskie realizowane przez Fundację Orły Sportu przy wsparciu PGNiG, Ministerstwa Sportu i Turystyki finansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach wspierania projektów upowszechniania sportu dzieci i młodzieży z Programu „Sport Wszystkich Dzieci”.

Zawody oficjalnie otworzył Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży Pan Jerzy Łuba. Turniej przebiegał w radosnej atmosferze, dzieci świetnie się bawiły - zgodnie z ideą fair-play. Nie brakowało emocji i wyrównanych pojedynków.

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła SP nr 4 w Łomży (opiekun Marcin Piotrowski, który na co dzień trenuje koszykówkę! Drugie miejsce przypadło SP nr 5 w Łomży (opiekun Radosław Jemielity), natomiast na najniższym stopniu podium stanęła SP nr 1 w Łomży (opiekun Ewa Pietrusewicz)!

Reklama

Wśród chłopców zwycięstwo przypadło SP nr 1 w Łomży (opiekun Ewa Pietrusewicz), którzy wygrali wszystkie swoje mecze i zasłużenie zajęli 1 miejsce! Drugie miejsce wywalczyli chłopcy ze SP nr 4 w Łomży (opiekun Marcin Piotrowski), którzy postawili twarde warunki, natomiast trzecie miejsce zdobyła SP nr 5 w Łomży (opiekun Marcin Łebkowski)!

Zwycięzcy turnieju dziewcząt SP 4 Łomża i chłopców SP 1 Łomża awansowali do Turnieju Wojewódzkiego!

Puchary dla zwycięzców ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży Pan Jerzy Łuba oraz medale dla wszystkich uczestników firma „BTS Szymańscy” Karol Szymański.

Reklama

Koordynatorem projektu „Kocham ręczną na Orliku” był animator kompleksu sportowo – rekreacyjnego „ Moje Boisko –Orlik 2012 „ - Radosław Jemielity.

tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości