Reklama

Kolacja w Panoramie po rewolucjach- galeria FOTO

27/05/2011 06:41

Chłodnik, babka ziemniaczana, swojskie wędliny i piwo jałowcowe- taki pomysł na restaurację "Panorama" w Nowogrodzie miała Magda Gessler. Wczorajsza kolacja zainicjowała nowy rozdział w historii lokalu.

Zaproszeni goście na kolację przybyli już ok. 18.30. Wejście nieco się opóźniło- ekipa TVN zaczęła wpuszczać zaproszonych ok. 19.00.

W środku czekały już nakryte, ozdobione świeżymi kwiatami stoły, Magda Gessler, a z nią właściciele "Panoramy".

Na stole królowały przekąski: deska swojskich wędlin, świeże masło, pieczywo i piwo jałowcowe. Chwilę później goście otrzymali chłodnik, a potem dania na gorąco- specjały kuchni kurpiowskiej. Spore zainteresowanie wzbudziły swojskie nalewki- malinowa, pieprzowa i pigwowa.

Reklama

Do kolacji przygrywała kurpiowska kapela.

Emisja  "Kuchennych rewolucji" z udziałem restauracji "Panorama" zaplanowana jest na wrzesień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości