W naszym mieście doszło dziś do kolejnego potrącenia na przejściu dla pieszych. Zdarzenie z poniedziałkowego popołudnia miało miejsce na Al. Legionów w okolicach dworca PKS.
Na przejściu dla pieszych kierowca dostawczego fiata potrącił kobietę, która według naszych informacji wtargnęła na ruchliwą jezdnię na czerwonym świetle. W stanie ciężkim została ona odwieziona do szpitala.
Mężczyzna kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.
To kolejne potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych w Łomży. Podobne, ale ze skutkiem śmiertelnym miało miejsce dziś rano na ul. Poznańskiej.