Reklama

Kolejne potrącenie na pasach! Piesza w stanie cieżkim[FOTO]

10/02/2020 20:37

W naszym mieście doszło dziś do kolejnego potrącenia na przejściu dla pieszych. Zdarzenie z poniedziałkowego popołudnia miało miejsce na Al. Legionów w okolicach dworca PKS.

Na przejściu dla pieszych kierowca dostawczego fiata potrącił kobietę, która według naszych informacji wtargnęła na ruchliwą jezdnię na czerwonym świetle. W stanie ciężkim została ona odwieziona do szpitala.

Mężczyzna kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

To kolejne potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych w Łomży. Podobne, ale ze skutkiem śmiertelnym miało miejsce dziś rano na ul. Poznańskiej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości