Łomżyńscy policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z mężczyzn najbliższy miesiąc spędzi w zakładzie karnym.
Policjanci codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Tylko wczoraj na terenie naszego powiatu mundurowi zatrzymali dwóch takich mężczyzn.
- Jako pierwszy w ręce policjantów wpadł 19-latni mieszkaniec gminy Piątnica. Poszukiwany był on przez łomżyński sąd za uszczerbek na zdrowiu innej osoby. 19-latek najbliższe 38 dni spędzi w zakładzie karnym - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.
Z kolei zatrzymany 54-letni mieszkaniec Węgorzewa, będzie musiał się wytłumaczyć, dlaczego notorycznie uchyla się od odpowiedzialności alimentacyjnej, za co poszukiwany był przez policjantów ze Świdnika.