Policja zakończyła poszukiwania 53-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego, który po raz ostatni widziany był 15 września. Okazuje się, że ostrołęccy policjanci odnaleźli go na parkingu. Był cały i zdrowy,.
Informację o poszukiwaniach ostrołęccy policjanci podali wczoraj (4.10). 53-letni mieszkaniec naszego powiatu wyszedł z miejsca zamieszkania 12 września br. o godz. 07:00. Po raz ostatni widziany był na terenie powiatu ostrołęckiego (w dniu 15.09).
Na szczęście mężczyzna został odnaleziony.
- Bardzo dobre rozpoznanie ostrołęckich dzielnicowych pozwoliło na odnalezienie zaginionego 53 - letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy na jednym z parkingów na terenie Ostrołęki. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania - informuje oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
Reklama