Zakończyły się poszukiwania 81-letniej mieszkanki m. Popiołki w gminie Zbójna. Seniorka została odnaleziona.
Kobieta wyszła z domu opieki 29 czerwca. Od tamtej pory trwały intensywne poszukiwania, w których udział brali policjanci, strażacy z Łomży i okolicznych OSP, ratownicy z GR "Nadzieja" i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.
Dziś policja poinformowała o zakończeniu działań.
- 81-latka z gminy Zbójna odnalazła się na terenie gminy Kolno. Trafiła pod opiekę lekarzy - przekazała Urszula Brulińska z KMP w Łomży.