Reklama

Koniec poszukiwań mieszkanki gminy Zbójna. Policja podała informację

05/07/2022 11:45

Zakończyły się poszukiwania 81-letniej mieszkanki m. Popiołki w gminie Zbójna. Seniorka została odnaleziona.

Kobieta wyszła z domu opieki 29 czerwca. Od tamtej pory trwały intensywne poszukiwania, w których udział brali policjanci, strażacy z Łomży i okolicznych OSP, ratownicy z GR "Nadzieja" i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. 

Dziś policja poinformowała o zakończeniu działań. 

- 81-latka z gminy Zbójna odnalazła się na terenie gminy Kolno. Trafiła pod opiekę lekarzy - przekazała Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości