Reklama

Koniec poszukiwań młodej mieszkanki Łomży

17/11/2021 09:10

Tuż po północy zakończyły się poszukiwania młodej mieszkanki Łomży, w których brało udział kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratowników z GR „Nadzieja”.

Z informacji podanych nam przez policję wynika, że zgłoszenie o zaginięciu 20-letniej kobiety wpłynęło wczoraj ok. godz. 20:25. Mieszkanka Łomży wyszła z domu ok. godz. 11:30 i do tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.  W działaniach brało udział kilkadziesiąt osób. To policjanci, strażacy oraz ratownicy z GR „Nadzieja”. Funkcjonariusze mieli podejrzenie, że kobieta mogła znajdować się w pobliżu Grobli Jednaczewskiej.

Informowaliśmy o tym wczoraj: Grobla Jednaczewska: Trwają poszukiwania młodej kobiety [FOTO]

Reklama

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Tuż po północy 20-latka została odnaleziona przez jednego z łomżyńskich policjantów. Była na ul. Geodetów. Kobieta była cała i zdrowa, jednak dla upewnienia się została zabrana do szpitala na badania.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości