Zakończyły się poszukiwania za 30-latkiem, którego od rana szukali policjanci i strażacy. Z pierwszych informacji wynikało, że mężczyzna mógł wejść do Pisy w rejonie miejscowości Kozioł (pow. kolneński)
Informację o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali dzisiaj rano. Wynikało z niej, że 30-latek mógł wejść do Pisy w rejonie miejscowości Kozioł w powiecie kolneńskim. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których udział brali policjanci i strażacy.
Wiemy już, że akcja została zakończona.
Jak przekazał nadkomisarz Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku, zaginiony odnalazł się cały i zdrowy. 30-latek zgłosił się do swojego kolegi. Był jeszcze pod wpływem alkoholu.
zdj. ilustracyjne