Reklama

Koniec poszukiwań za zaginionym 30-latkiem! Nietypowy finał akcji

21/06/2021 13:53

Zakończyły się poszukiwania za 30-latkiem, którego od rana szukali policjanci i strażacy. Z pierwszych informacji wynikało, że mężczyzna mógł wejść do Pisy w rejonie miejscowości Kozioł (pow. kolneński)

Informację o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali dzisiaj rano. Wynikało z niej, że 30-latek mógł wejść do Pisy w rejonie miejscowości Kozioł w powiecie kolneńskim. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których udział brali policjanci i strażacy. 

Wiemy już, że akcja została zakończona.

Jak przekazał nadkomisarz Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku, zaginiony odnalazł się cały i zdrowy. 30-latek zgłosił się do swojego kolegi. Był jeszcze pod wpływem alkoholu.

 

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości