14-letni mieszkaniec Lipnik w powiecie ostrołęckim zaginął w czwartek 20 lutego. Poszukiwania trwały kilka dni.
O prowadzonych poszukiwaniach w związku z zaginięciem 14-latka informowaliśmy w minioną sobotę. Na szczęście nastolatek został odnaleziony cały i zdrowy.
- Zakończyły się poszukiwania za nastolatkiem z terenu gminy Łyse. 14 - latek wczoraj został cały i zdrowy odnaleziony. Dziękujemy wszystkim osobom za tak duże zaangażowanie w prowadzone poszukiwania - przekazuje KMP w Ostrołęce.