Reklama

Koniec poszukiwań zaginionego 14-latka

24/02/2020 08:15

14-letni mieszkaniec Lipnik w powiecie ostrołęckim zaginął w czwartek 20 lutego. Poszukiwania trwały kilka dni.

O prowadzonych poszukiwaniach w związku z zaginięciem 14-latka informowaliśmy w minioną sobotę. Na szczęście nastolatek został odnaleziony cały i zdrowy.

- Zakończyły się poszukiwania za nastolatkiem z terenu gminy Łyse. 14 - latek wczoraj został cały i zdrowy odnaleziony. Dziękujemy wszystkim osobom za tak duże zaangażowanie w prowadzone poszukiwania - przekazuje KMP w Ostrołęce.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości