W miniony wtorek w Wysokiem Mazowieckim odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt 3x3.
Wzięło w udział 10 szkół z całego województwa. Uczennice Szkoły Podstawowej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży wywalczyły wicemistrzostwo!
- Drugie miejsce to niewątpliwie sukces ale czujemy też ogromny niedosyt. Mimo przegranej w meczu o złoto jestem dumny z postawy swoich koszykarek , które zdecydowanie wygrały pozostałe spotkania. Teraz już skupiamy się na koszykówce 5x5 i przygotowaniu zespołu do mistrzostw miasta które odbędą się już 5 listopada - mówi Michał Piotrowski, szkoleniowiec "Czwórki".
Reklama
Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentowały: Wiktoria Dąbkowska, Emilia Trzonkowska, Maja Białomyzy oraz Laura Nikonowicz.