Kolejny sukces odniosły młode koszykarki UKS 4 Łomża. Tym razem podopieczne Marcina Piotrowskiego zajęły drugie miejsce na rozegranym w Ełku turnieju koszykówki z okazji Dnia Kobiet. Zwyciężyły gospodynie z UKS Nenufar 5 Ełk.
W zawodach wzięły udział cztery zespoły. W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS Nenufar 5 Ełk, tuż za nią uplasowała się UKS 4 Łomża, trzecie UKS 3 Ełk, a czwarte UKS 45 Białystok. Na uwagę zasługuje fakt, że w łomżyńskim zespole gra tylko pięć dziewcząt z rocznika 2007, pozostałe dziewięć są o rok młodsze.
- Przewaga fizyczna byla po stronie przeciwników. Ale udało nam się osiągnąć fajny wynik - podsumowuje opiekun UKS 4 Łomża.