Świetny start młodych zawodniczek UKS 4 Łomża. Po dwóch pewnych zwycięstwach w fazie grupowej, teraz koszykarki staną do walki o pierwsze miejsce.
Młode zawodniczki UKS 4 Łomża (rocznik 2014 i młodsze) udanie rozpoczęły rywalizację w ogólnopolskim turnieju koszykówki dziewcząt. Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej mają za sobą dwa rozegrane mecze i dwa przekonujące zwycięstwa.
W spotkaniu otwarcia łomżanki zdeklasowały UKS 1 Nidzica, wygrywając aż 55:5. W kolejnym meczu rywalizacja była już bardziej wymagająca, jednak UKS 4 Łomża ponownie pokazał klasę i triumfował nad drużyną UKS Piątka Ostrów Wielkopolski wynikiem 63:28.
W sobotę zawodniczki z Łomży rozegrają ostatni mecz fazy grupowej. Zmierzą się z zespołem Wataha Basketball Rumia. Stawką tego pojedynku będzie pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej.
Zapraszamy do oglądania spotkania. Stawką będzie pierwsze miejsce w eliminacjach.
Link do meczu znajduje się TUTAJ.
UKS 4 Łomża: Aniela Nowacka, Klara Wybraniak, Zuzanna Piotrowska, Zuzia Grabowska, Zosia Fraszczyk, Gabriela Piotrowska, Oliwia Załęcka, Ania Trzonkowska, Zosia Pupik, Zuzia Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzia Taraszkowska, Patrycja Laszkowska, Zuzia Zduńczyk, Danusia Zapert.