Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło około godz. 14:00 na skrzyżowaniu Alei Legionów i ulicy Polowej.
Prawdopodobnie kierowca forda jechał ulicą Polową od strony rond Hanki Bielickiej. Na skrzyżowaniu z Aleją Legionów, w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Polową kierowcy opla, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów.
Dokładne okoliczności wyjaśniają policjanci. Na miejscu pojawiła się też straż pożarna, która zajęła się wyciekiem płynów eksploatacyjnych.