Reklama

KS Biel Sonarol Jeziorko mistrzem sezonu 2016/2017!

15/03/2017 09:04

W ubiegłą sobotę rozegrane zostały dwie ostatnie kolejki Halowej Ligi MLPN sezonu 2016/2017. Jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało emocji, jakie przyniosła ostatnia kolejka rozgrywek. Choć układ drużyn na koniec tabeli zmienił się w niewielkim stopniu, to mecz o mistrzostwo miał już wszystko, co tak bardzo lubimy w piłce nożnej.

Emocje, walka, dramaturgia i wreszcie końcowy wynik sprawił, że warto było pojawić się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć spotkanie pomiędzy drużyną UNIGLASS i KS Biel Sonarol Jeziorko. To właśnie te dwa zespoły, przed ostatnim bezpośrednim spotkaniem, miały szanse na tytuł Mistrza Halowej Ligi MPLN.

W lepszej sytuacji przed spotkaniem był UNIGLASS, który aby zostać mistrzem mógł pozwolić sobie nawet na porażkę 3:0. Jednak zawodnicy KS Biel nie złożyli broni i już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Do upragnionego triumfu potrzebowali dwóch bramek. UNIGLASS dzielnie się bronił, miał nawet swoje sytuacje. Michał Pardo trafił w słupek, Adrian Narewski w sytuacji sam na sam pomylił się o centymetry. Jednak determinacja zawodników z Jeziorka opłaciła się. W drugiej części spotkania strzelili trzy bramki i to oni mogli świętować wywalczenie tytułu Mistrza Halowej Ligi MLPN sezonu 2016/2017.

Reklama

Końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

KS BIEL SONAROL JEZIORKO UNIGLASS ELMAX DACHY SUPER TEAM DEMED BUDOWNICTWO SZYDLIK GKS ŁOMŻA KUGUAR BTS SZYMAŃSCY FC ERASMUS PWSIiP ŁOMŻA RÓŻOWE PANTERY

Na zakończenie trzy najlepsze zespoły z rąk Dyrektora MOSiR Pana Andrzeja Modzelewskiego otrzymały puchary i medale. Dyrektor Andrzej Modzelewski wręczył również statuetki dla najlepszy zawodników. Byli to:

Najlepszy bramkarz: Sławomir Dąbrowski (ELMAX DACHY SUPER TEAM) Najlepszy strzelec: Michał Pardo 29 goli (UNIGLASS) Najlepszy zawodnik: Michał Sowa (KS BIEL SONAROL JEZIORKO).

Organizatorzy dziękują dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży, za możliwość korzystania z sali gimnastycznej. Przed nami krótka przerwa, po której wracamy na orlikowe boiska aby rozegrać rundę wiosenną Miejskiej Ligi Piłki Nożnej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama