Według pierwotnych planów dziś miał odbyć się kolejny mecz piłkarzy KS-u Śniadowo.
Nie doszedł do skutku. Dlaczego? Ekipa Wissy Szczuczyn przedstawiła gro zwolnień lekarskich. Wcześniejszy ich mecz z Promieniem Mońki został przełożony na późniejszy termin. Identycznie ma się sprawa w przypadku ekipy Marcina Makowskiego.
- Jutro powinna pojawić się jakaś decyzja po zebraniu przedstawicieli Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Jeśli pogoda pozwoli, być może zagramy z Wissą po zakończeniu rundy jesiennej - mówi szkoleniowiec KS-u.
Najbliższy mecz naszych dopiero 8 listopada. KS Śniadowo zagra na wyjeździe ze Spartą Augustów. Przed ekipą starcie z przedostatnią drużyną w tabeli. W dzisiejszym spotkaniu Sparta przegrała aż...0:10 z Promieniem Mońki.
fot. KS Śniadowo