Reklama

KS Śniadowo. Co z meczem z Wissą? A mecz najbliższych rywali? Aż...0:10!

Według pierwotnych planów dziś miał odbyć się kolejny mecz piłkarzy KS-u Śniadowo.

Nie doszedł do skutku. Dlaczego? Ekipa Wissy Szczuczyn przedstawiła gro zwolnień lekarskich. Wcześniejszy ich mecz z Promieniem Mońki został przełożony na późniejszy termin. Identycznie ma się sprawa w przypadku ekipy Marcina Makowskiego.

- Jutro powinna pojawić się jakaś decyzja po zebraniu przedstawicieli Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Jeśli pogoda pozwoli, być może zagramy z Wissą po zakończeniu rundy jesiennej - mówi szkoleniowiec KS-u.

Najbliższy mecz naszych dopiero 8 listopada. KS Śniadowo zagra na wyjeździe ze Spartą Augustów. Przed ekipą starcie z przedostatnią drużyną w tabeli. W dzisiejszym spotkaniu Sparta przegrała aż...0:10 z Promieniem Mońki.

Reklama

fot. KS Śniadowo

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości