Reklama

KS Śniadowo. Mamy to!

18/08/2024 19:50

Pierwsza wygrana w sezonie piłkarzy ze Śniadowa.

KS wybrał się na bój z beniaminkiem IV ligi - Orłem Kolno. Nasi wygrali 2:0!

Gola otwierającego wynik spotkania zdobył Krystian Pawczyński, który pewnie wykorzystał rzut karny. Kropkę nad "i" postawił Igor Cychol.

Wielkie gratulacje.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości