Reklama

KS Śniadowo. "Tadzik" wrócił do domu

05/08/2024 19:55

Kolejne zbrojenia zespołu ze Śniadowa.

Nowym graczem KS-u został Marcin Tadaj. 34-latek jest wychowankiem klubu. Występował w ekipie w Klasie Okręgowej oraz w IV lidze. Następnie przeniósł się do ŁKS-u Łomża, gdzie grał na poziomie III ligi.

Sprawy prywatne i zawodowe zmusiły go do tego, aby zrobić chwilę przerwy. Wrócił i występował w ekipie ŁKS-u II Łomża. Rozegrał 13 meczów (869 minut).

- Marcin w ostatnich meczach kontrolnych zdobył dwie bramki oraz pokazał, że swoim doświadczeniem i szybkością będzie wartością dodaną w naszej drużynie - mówi Dariusz Narolewski, opiekun KS-u.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości