Do niecodziennej interwencji doszło wczoraj około godziny 13. Mundurowi zauważyli 46-letniego mężczyznę jadącego pojazdem marki Skoda, którego uprawnienia do prowadzenia pojazdów zostały wcześniej cofnięte. Został on zatrzymany w miejscowości Srebrowo (gmina Wizna).
Informację o zatrzymaniu mężczyzny potwierdza nam Karolina Wojciekian z łomżyńskiej policji.
Kierujący został zatrzymany i przewieziony na komendę, a jego pojazd odholowano na policyjny parking.
To, co na pierwszy rzut oka wyglądało na rutynową kontrolę, szybko nabrało innego wymiaru. Jak nieoficjalnie ustaliła nasza redakcja, zatrzymany mężczyzna to duchowny – proboszcz jednej z parafii powiatu łomżyńskiego.
Dlaczego ksiądz w ogóle stracił prawo jazdy? To prawdopodobnie temat już na inny artykuł!